درباره ما

درباره ما

دفتر ترجمه رسمی حامی به کمک هدایت و راهنمایی قدرتمندانه مترجم رسمی خود و همچنین تیمی متخصص و توانمند از مجرب ترین مترجمین هم در داخل و هم در خارج از مرز های کشور عزیزمان ایران کلیه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی را به شما مشتری عزیز ارائه نماید.

خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی متنوعی که دفتر ترجمه رسمی حامی آنها را عرضه می دارد زبان های گوناگونی مانند انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی، عربی، ترکی استانبولی و کردی را پوشش می دهد. بعبارت دیگر، دفتر ترجمه رسمی حامی آماده است تا هر گونه متن رسمی و غیررسمی شما مشتری عزیز را در هر زبانی که بدان نگاشته یا تنظیم شده باشد به فارسی ترجمه نماید و یا هر گونه سند و مدرک رسمی یا متن غیررسمی فارسی را به زبان مقصد دلخواه شما بازگرداند.

دفتر ترجمه رسمی حامی افزون بر ارائه خدمات ترجمه به زبان های مختلف خواه از حیث صرفه جویی در وقت خواه از حیث قیمت تجربه ای بی نظیر را برای شما مشتری عزیز به ارمغان می آورد. دفتر ترجمه رسمی حامی افزون بر ارائه به موقع و کیفیت بالای خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی، پشتیبانی قدرتمندی را در خصوص ترجمه های رسمی و غیررسمی صورت گرفته بعمل می آورد؛ بدین شرح که شما مشتری عزیز در صورت داشتن سابقه ترجمه رسمی در دفتر ترجمه رسمی حامی می توانید خواستار صدور نسخ مجدد با هزینه پایین تر شوید. افزون بر این، دفتر ترجمه رسمی حامی کیفیت خدمات ترجمه خود را تضمین می نماید و در صورت وجود هر گونه نقص یا ابهام احتمالی در ترجمه های رسمی یا غیررسمی ارائه شده آنها را در اسرع وقت و بدون تحمیل هر گونه هزینه اضافی رفع می نماید. شعار دفتر ترجمه رسمی حامی این است:

ترجمه را با ما تجربه کنید

 
 
 
 

ماموریت ما

در حوزه ترجمه غیررسمی، دفتر ترجمه رسمی حامی درصدد است با ارائه ترجمه ای دقیق، صحیح و تخصصی، علم و فناوریِ عرضه شده در قالب کتب و مقالات تحریر شده به زبان های خارجی را در اختیار جامعه دانشگاهی ایران قرار داده و بدین طریق راه تعالی هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران را هموارتر سازد.

129

ترجمه شده

رضایت مشتریان

در حوزه ترجمه رسمی اسناد و مدارک نیز دفتر ترجمه رسمی حامی می کوشد تا با لسان حقوقی ترجمه ای حرفه ای از اسناد و مدارک عرضه نماید تا شما مشتری عزیز در خارج از ایران با هیچگونه مشکلی از حیث قابل فهم بودن مدارک و اسناد خود مواجه نشوید. دفتر ترجمه رسمی حامی همچنان از شما مشتری عزیز دعوت بعمل می آورد تا:

ترجمه را با ما تجربه کنید

97%

درصد رضایت مشتریان