دارالترجمه رسمی در غرب تهران

ترجمه قراردادهای شرکت
فوریه 14, 2018
ترجمه مدارک
فوریه 17, 2018

دارالترجمه رسمی در غرب تهران (صادقیه جنب مرکز خرید تهرانی)

اگر به دنبال دارالترجمه ای در محدوده صادقیه می گردید حامی را به شما پیشنهاد می کنیم. دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی حامی که در فلکه دوم صادقیه، بین مرکز خرید افق و تهرانی، کوچه پرویز، روبروی پارکینگ عمومی، پلاک 19، طبقه سوم، واحد 8 واقع است  ارائه دهنده خدمات ترجمه من جمله ترجمه متون و مقالات دانشگاهی، ترجمه تخصصی قرارداد ها و متون حقوقی، ترجمه وب سایت و وب لاگ، ترجمه بروشور و کاتالوگ و علی الخصوص ترجمه رسمی  اسناد و مدارک از فارسی به انگلیسی، آلمانی، عربی ، روسی ، فرانسه و سایر زبان ها و همچنین ترجمه رسمی اسناد و مدارک از زبان های مذکور به فارسی در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت می باشد.

دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی حامی یکی از بهترین دفاتر ترجمه رسمی ایران و تهران است که به یمن مترجمین رسمی و غیررسمی متبحر خویش قادر است ترجمه رسمی و ترجمه غیررسمی شما را در مدت زمانی کوتاه ترجمه نماید و همچنین تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک تأمین نماید.

این دارالترجمه رسمی با تعداد کثیری از مترجمین متخصص در زمینه های علمی گوناگون همکاری داشته و بدین ترتیب ترجمه ای موثق و معتبر از متون و اسناد و مدارک شما ارائه می دهد. مشتری مداری، قیمت مناسب، اهمیت دادن به خواسته های مشتریان، برخورداری از گروه های حرفه ای ترجمه، برخورداری از محیطی مناسب و در شأن مشتریان و تلاش برای ارائه ترجمه در کمترین زمان ممکن تنها بخشی از نقاط قوت دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی حامی است.

این دفتر رسمی ترجمه برای تمامی متقاضیان ترجمه که در نزدیکی آریاشهر (فلکه دوم صادقیه) اقامت دارند گزینه ای مناسب برای سپردن امور ترجمه محسوب می شود. سابقه ای که در مدت فعالیت خود در حوزه ترجمه داشته ایم نشان می دهد که قادریم رابطه ای فراتر از رابطه تأمین کننده و متقاضی با مشتریان خویش ایجاد نماییم. بیان این مطلب کفایت می کند که قادریم رابطه ای دوستانه و توام با درک متقابل با مشتریان خویش خلق نماییم که برای آنها تجربه ای خوشایند و توام با خاطره ای خوش به ارمغان می آورد.

خالی از لطف نیست خاطر نشان نماییم که بخش قابل توجهی از مشتریان ما ساکن مناطقی دور از آریاشهر (فلکه دوم صادقیه) هستند که صرفا به واسطه تجربه و خاطره دلپذیر دوستان و آشنایان خود از همکاری با دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی حامی، به جمع مشتریان ما پیوسته اند. شاید یکی از دلایلی که حامی را نزد مشتریان خود محبوب می سازد تاکید مسئولین آن بر مشتری مداری و جلب رضایت مشتری تحت هر شرایط است؛ چیزی که شاید در دفاتر دیگر ترجمه آن را نیابیم. رابطه درون سازمانی عالی که بین پرسنل حامی وجود دارد قطعا بازتابی نیز بر روابط پرسنل با مشتریان دارد.

از سوی دیگر حامی بعلت موقعیت مکانی خود و همجواری با پارکینگ عمومی صادقیه مشکل بسیاری از مشتریانی که با ماشین شخصی تردد می نمایند را حل نموده است. مشتریان ما براحتی می توانند از فضای پارکینگ عمومی استفاده نمایند بدون آنکه نگران جای پارک و جریمه پلیس باشند.

خلاصه کلام آن که دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی حامی با آغوشی گشوده، پذیرای افراد مقیم در صادقیه و مناطق مجاور آن و نیز افرادی است که در سایر نقاط تهران و حتی در شهرستان ها سکونت دارند.

برای برخورداری از خدمات ترجمه دفتر حامی با ما تماس حاصل نمایید.