ترجمه کتب و مقالات

ترجمه غیررسمی

دفتر ترجمه رسمی حامی آماده ی ارائه کلیه خدمات ترجمه به شما مشتری عزیز می باشد.

دفتر ترجمه رسمی حامی قادر است در کمترین زمان ممکن کلیه اسناد و مدارک شما مشتری عزیز را به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، روسی و غیره ترجمه نموده و آنها را بصورت فایل ورد یا بر روی سربرگ به شما ارائه نماید. دفتر ترجمه رسمی حامی هم در داخل کشور و هم در خارج آن با مترجمین متبحر زبان های خارجی همکاری داشته و بدین دلیل قادر است اسناد و مدارک شما را با دقتی بی نظیر به زبان دلخواه شما ترجمه نماید. مترجمین همکار حامی به واسطه زندگی در کشورِ زبان مقصد از تسلطی عالی بر زبان مقصد برخوردار می باشند و این امر به خلق ترجمه ای صحیح منجر می گردد.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

طی دهه اخیر مراکز آموزش عالی بر استقلال دانشجویان در روند تحصیل آکادمیک شان تأکید ورزیده اند و همین امر دانشجویان را بسوی فراگیری زبان انگلیسی و نحوه ترجمه ی متون خارجی، بویژه متون انگلیسی، سوق داده است. با وجود این، دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری که غالباً بیشترین نیاز را به متون ترجمه شده دارند خواه بعلت مشغله زیاد خواه بعلت تخصصی بودن کار ترجمه نیازمند دفاتر ترجمه برای رفع این نیاز خود هستند. دفتر ترجمه رسمی حامی به یاری مترجمین متخصص و متبحر خود قادر است کتب و مقالات دانشگاهی و غیردانشگاهی شما مشتری عزیز را با کیفیتی عالی ترجمه نموده و در اختیار شما قرار دهد. شایان ذکر است که دفتر ترجمه رسمی حامی به یمن مترجمین متخصص خود در زبان های مختلف می تواند کتب و مقالات دانشگاهی و غیردانشگاهی شما را از زبان های گوناگونی مانند انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی، عربی و ترکی استانبولی ترجمه نماید. بطور مثال، حقوق ایران بیشتر مبتنی بر حقوق کشور فرانسه می باشد لذا کتب حقوقی نگاشته شده به زبان فرانسوی برای اساتید حقوق ایران بسیار حائز اهمیت است. دفتر ترجمه رسمی حامی به یاری تیم مترجمین زبان فرانسه خود که متشکل از مترجمین زبان فرانسه با حداقل ده سال سابقه کار و تسلط بر متون حقوقی (بواسطه رشته دانشگاهی دوم خود یعنی "حقوق") می باشد قادر است کتب حقوقی فرانسه را کاملاً صحیح و روان ترجمه نماید.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

امروزه اینترنت بعنوان منبع غنی اطلاعات مورد مراجعه عموم قرار می گیرد. افراد برای کسب اطلاع از هر گونه مساله ای خواه سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی یا هنری با باز کردن مرورگر خود به این منبع غنی متصل می شوند. از سوی دیگر، صاحبان صنایع و تجارت برای عرضه و بازاریابی هر چه بیشتر محصولات و خدمات خود چاره ای جز اتصال به این منبع غنی و تبدیل شدن به بخشی از آن نمی بینند. وب سایت ها و وبلاگ ها به شما مشتری عزیز که صاحب صنعت یا تجارت هستید و یا علاقمند به تسهیم عقاید و دانسته های خود می باشید کمک می کند تا به مراتب زودتر به اهداف از پیش تعیین شده خود نائل آیید. دفتر ترجمه رسمی حامی به شما مشتری عزیز که خواستار تبلیغ و عرضه محصولات یا خدمات خود هستید یاری می دهد تا با ترجمه وب سایت تان به زبان های مختلف من جمله انگلیسی، چینی، آلمانی، فرانسه، روسی و عربی بتوانید به بازار های هدف کشور های خارجی دست یابید. اگر چه زبان انگلیسی دیر زمانی است که بعنوان زبان رسمی دنیا شناخته می شود ولی افرادی که به زبان های دیگر تکلم می کنند گاهاً در برابر یادگیری و بکارگیری این زبان مقاومت نموده و اصرار بر بکارگیری زبان مادری خود دارند که این امر را بطور مثال می توان در آلمان و فرانسه مشاهده نمود. لذا اگر شما مشتری عزیز درصدد هستید محصولات یا خدمات خود را بین المللی بسازید به شما توصیه می کنیم وب سایت خود را به زبان های مهم دیگری مانند انگلیسی، فرانسه و آلمانی ترجمه نمایید. از سوی دیگر، با توجه به رشد برق آسای روابط فیمابین ایران و چین، ترجمه وب سایت به زبان چینی نیز ناگزیر می نماید.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

هر چند امروزه بعلت مشغله کاری و برنامه های روزانه شلوغ و پر بند و تبصره دیگر وقتی برای خواندن کتاب باقی نمی ماند و آمدن کتاب های الکترونیکی به بازار نیز مزید بر علت شده است، ولی بازار کتاب های کاغذی همچنان رونق خود را داراست. ترجمه نیز سهم خود را از این بازار دارد. دفتر ترجمه رسمی حامی با تیم توانمند خود، مترجمینی با سوابق طولانی و درخشان در امر ترجمه، کتاب های شما مشتری عزیز را با متنی سلیس و روان و در عین رعایت تمامی الزامات سجاوندی ترجمه می نماید. این بخش از خدمات دفتر ترجمه رسمی حامی برای دانشجویان مقطع ارشد ترجمه زبان های خارجی سودمند می باشد چرا که دفتر ترجمه رسمی حامی می تواند این دانشجویان را در انجام پایان نامه خود که معمولاً ترجمه یک کتاب می باشد یاری دهد. از جمله کتبی که همواره خیل طرفداران خود را در بازار کتاب های کاغذی دارد می توان به کتب مربوط به روانشناسی (اعتماد بنفس، رشد و پرورش خویشتن، غیره)، درمان های سنتی و بویژه درمان های گیاهی و موفقیت در کسب و کار اشاره نمود. دفتر ترجمه رسمی حامی تا کنون ترجمه های متعددی را در زمینه روانشناسی و درمان های گیاهی از زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی صورت داده است. شما مشتری عزیز نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات دفتر ترجمه رسمی حامی می توانید با این دفتر تماس حاصل نمائید.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

دفتر ترجمه رسمی حامی به کمک تیم مترجمین حقوقی خویش قادر است شما مشتری عزیز را در تنظیم و ترجمه قرارداد های داخلی یا خارجی تان یاری دهد. تیم مترجمین حقوقی دفتر ترجمه رسمی حامی بعلت دارا بودن مدارک توأمان در حوزه ترجمه و حقوق از تسلط کامل بر موضوعات مطروحه در حوزه قراردادها برخوردار هستند. آنها همچنین با اصطلاحات متعارف در حوزه قرارداد ها من جمله اصطلاحات اینکوترمز آشنایی کامل دارند. تیم مترجمین حقوقی دفتر ترجمه رسمی حامی قادر است در مدت زمانی معقول قرارداد فارسی شما را به زبان های دیگر من جمله انگلیسی، فرانسه، روسی، عربی، ترکی استانبولی و چینی بطور صحیح و کاملاً دقیق با استفاده از لسان حقوقی شایسته ترجمه نماید. دفتر ترجمه رسمی حامی همچنین شما مشتری عزیز را یاری می دهد تا قرارداد تنظیم شده خود به زبان های خارجی را به زبان فارسی ترجمه نمایید و بدین ترتیب به درک صحیح و کاملی از مفاد قرارداد خویش نائل آیید. دفتر ترجمه رسمی حامی همچنین به شما مشتری عزیز در زمینه پیش نویس قرارداد های خارجی تان مشاوره می دهد تا بتوانید قبل از امضای قرارداد نهایی، به درکی جامع و کامل از مفاد قرارداد رسیده و در صورت نیاز تغییراتی را در پیش نویس قرارداد اِعمال نمایید.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

در دنیای کنونی بخش قابل توجهی از زمان ما صرف مشاهده فیلم ها و سریال های تلویزیونی و یا گوش دادن به موسیقی می گردد. در این بین فیلم ها، سریال ها و آهنگ های خارجی از طرفداران پر و پا قرصی برخوردار هستند که غالباً بدلیل عدم تسلط بر مهارت شنوایی و درک زبان انگلیسی نیازمند زیرنویس می باشند. دفتر ترجمه رسمی حامی به کمک گروهی از مترجمین ایرانی مقیم خارج خود که از شنوایی و درک بالایی برخوردار بوده و قادر به ارائه زیرنویس دقیق عبارات بیان شده در فیلم، سریال و آهنگ هستند، خدمت ترجمه نوار و فیلم را به شما مشتری عزیز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر ترجمه رسمی حامی تماس حاصل نمائید.

ترجمه را با ما تجربه کنید: دفتر ترجمه رسمی حامی

از آنجا که دفاتر ترجمه رسمی مطابق با بخشنامه اداره کل اسناد و امور مترجمان قوه قضائیه ممنوع از ارائه ی ترجمه با مهر ناتی و ناجیت می باشند، لذا شما مشتری عزیز را که خواهان چنین خدمتی هستید به لینک ذیل ارجاع می دهیم.

دارالترجمه ناتی و ناجیت اکسیر