ترجمه فوری اسناد و مدارک

بسیاری از افراد به واسطه مشغله ذهنی و کاری بسیار بالای خود کارهای خود را به روز ها و لحظات پایانی مهلتی که دارند محول می کنند. افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور یا  تحصیل یا اشتغال در آنجا را دارند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یکی از کارهایی که افراد اخیر الذکر باید صورت دهند ترجمه اسناد و مدارک هویتی، شغلی یا تحصیلی خود آنهم بصورت فوری است. در اینجاست که پای دفاتر رسمی ترجمه به میان می آید.

دفتر ترجمه رسمی 1081 (حامی) خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک را بصورت فوری به مشتریان خود ارائه می دهد. یکی از دلایل نیاز به ترجمه فوری آن است که شخص در لحظات پایانی، مثلا یک یا دو روز مانده به وقت مصاحبه خود در سفارت متوجه می گردد که ترجمه اسناد و مدارک وی ناقص است یا اینکه در مصاحبه متوجه می گردد که ترجمه اسناد و مدارک وی نیازمند تاییدات دادگستری و امور خارجه بوده است در حالیکه مدارک وی تنها دارای مهر مترجم رسمی قوه قضائیه می باشد.

متقاضی تاییدات دادگستری و امور خارجه می تواند از طریق دفتر ترجمه رسمی برای تحصیل مهر دادگستری و امور خارجه یا شخصا اقدام نماید. در صورت دوم، متقاضی ابتدائا باید به دفتر ترجمه ای که ترجمه اولیه (ترجمه با مهر مترجم رسمی) را انجام داده است مراجعه نماید تا دفتر ترجمه رسمی مذکور پس از اخذ هزینه تایید دادگستری بر روی ترجمه مذکور نقش تمبر را پرینت نماید. پس از این مرحله متقاضی می تواند با همراه داشتن ترجمه دارای نقش تمبر و اصل مدرک به اداره کل امور اسناد و مترجمان واقع در نزدیکی مترو حسن آباد رفته و شخصا خواهان تایید دادگستری شود. پس از تایید دادگستری و تحویل گرفتن ترجمه از مسئولین مربوطه، متقاضی می بایست به اداره تایید امور خارجه رفته و ترجمه خود را برای دریافت تایید امور خارجه به مسئولین مربوطه تسلیم نماید. هزینه تایید امور خارجه بصورت نقدی دریافت می گردد خواه نماینده دفتر ترجمه رسمی ترجمه ها را ارائه نماید خواه شخص متقاضی.

دفتر ترجمه رسمی حامی (1081) اسناد و مدارک شما را بصورت فوری ترجمه رسمی می نماید و تاییدات دادگستری و امور خارجه را برای آنها تامین می نماید. دفتر ترجمه رسمی حامی دارای سه طرح فوریت 5 ساعتی، فوریت یک روزه و فوریت دو روزه می باشد  و در قبال دریافت حق فوریت مربوطه اسناد و مدارک شما را ترجمه نموده و در زمان مورد نظر تحویل می دهد. افزون بر ترجمه فوری اسناد و مدارک، دفتر ترجمه رسمی حامی (1081) متون و مقالات دانشگاهی و همچنین قرارداد ها را به قید فوریت ترجمه می نماید. در ترجمه غیررسمی فوری نیز بسته به نوع فوریت مورد درخواست حق فوریت دریافت می گردد.

هر چند برای کیفیت بالای ترجمه زمان کافی مورد نیاز است با اینحال دفتر ترجمه رسمی حامی بواسطه بهره مندی از مترجمین متخصص و حرفه ای خویش که بصورت تیمی و  24 ساعته در حال فعالیت می باشند قادر است ترجمه فوری اسناد و مدارک شما متقاضی محترم را با بالاترین کیفیت ممکن صورت دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص من جمله هزینه ترجمه فوری با دفتر حامی تماس حاصل نمایید (44287904 و 44287851)